KURUMSAL

TÜRK AYAK SAĞLIĞI“, İstanbul Fatih’te 8 katlı kendi binasında Fatih Nur Polikliniği içerisinde faaliyetini sürdürmektedir.

20 yılı aşan sağlık alanındaki tecrübesini yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarına sunmayı görev bilinciyle gerçekleştirmektedir. Geliştirdiği “S-Tel Yöntemi” batık tırnaklar için olağanüstü sonuçlar alınan bir tekniktir. Kurumumuz bu alandaki öncülüğünü sürdürmeyi, hasta memnuniyetini ve güvenirliğini ön planda tutmaya devam edecektir.

Pek çok kişi, kurum ve kuruluşa verdiğimiz bu hizmetlerin gelişerek devamı, doktorların oluşturduğu bu kurumun bundan sonra da vizyonunda en önde olacaktır.

“İşimiz Sağlık” sloganıyla güvene dayalı, hasta odaklı, kaliteli hizmet veren yenilikçi ve kendini geliştiren öncü kuruluş olma özelliğine ‘’Ayağınıza Sağlık’’ sloganını ekleyerek devam ettirecektir.

Ülkemizde ayak sağlığı konusunda bilinç geliştirme ve pek çok gelişmiş ülkede bir bilim dalı olan ayak sağlığı konusunda büyük bir titizlik içerisinde sektörün gelişimine katkıda bulunmak amacındayız.

kurumsal